| Andreea_5313 a întrebat:

Cat castiga un expert contabil pe luna?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de cat munceste, respectiv la cate firme le poate tine contabilitatea si cat primeste de la fiecare, poate castiga in jur de 5. 000 lei RON brut. Din aceasta suma se scad impozitul si contributiile la asigurari sociale, sanatate si somaj. Numai bine!

1 răspuns:
| amadeuss a răspuns:

Depinde cate lucrari ii sunt repartizate de catre instanta. Mai intai trebuie sa fie inscris pe tabelul de experti al Tribunalului in circumscriptia caruia doreste sa lucreze.