| anonimcunume a întrebat:

Cat costa fondarea unei echipe de fotbal in liga a4a cu tot cu teren de fotbal de vreo 1000 de locuri salarii jucatori si asa mai departe?

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

Fondarea este relativ accesibila 5.000 - 10.000 euro, insa "intretinerea" echipei te va linisti sa te dai "Gigi Becali" fiindca este destul de scumpa (deplasari, diurne, chirie stadion, impozite, cotizatii FRF & LPF, etc.) asa ca gandeste-te de mai multe ori inainte de a te inhama la asa ceva!