| ioana_5848 a întrebat:

Caut job-uri online! Cei care aveti oferte dati un mesaj privat,

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Esti poliglota --- felicitari! Dar, sa fie de vina, oare, imaturitatea atunci cand ti-ai postat id-ul pe site? --- chiar nu stii cati descreierati bantuie spatiul vitual? Esti inca minora, iar lipsa de experienta in relatiile si raporturile de munca te pot face prada usoara pentru excroci.--- Ti-am dat doar un sfat cu buna credinta. Numai bine!

| Powell a răspuns:

Habar nu ma ioana poti sa faci videochat