| popmarcel22 a întrebat:

Caut loc de munca in Anglia Germania sau America ma poate ajuta cineva sa gasesc?

6 răspunsuri:
| piciuxx a răspuns:

De-aici gasesti ceva
http://www.jobsinro.ro/......atate.html
funda?

| danzel_7798 a răspuns:

Dar ai vizxa pentru america?
de cauti loc de munca acolo?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar aici în țară ai epuizat toate variantele? Sau nu î ți place salariul?

| uuueeeccc a răspuns:

Daca vre in America si esti student poti pleca cu Work & Travel, sau pentru cei care vor sa munceasca in Sua fara prea multe studii pot pleca cu H2B. Succes.

| popmarcel22 explică:

Nu am viza pentru america de aia am cerut ajutor ca as dori sa merg...Am lucrat in Germania 2 ani si am venit acasa sa imi fac permisul si am ramas aicia momentan lucrez aicia si iau un salar foarte mic si doresc sa plec din Tara daca ar fi posibil in tarile care le-am mentionat dar daca nu oriunde altundeva ar fi oke oricum mersi all happy

| popmarcel22 explică:

Mersi funda happy