| lucigabi a întrebat:

Caut loc de munca in oradea urgent! am terminat matematica informatica si peste tot se cere experienta iar eu nu am! funda

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rater1994 a răspuns:

Da ce mama dracu frate ai terminat matematica informatica am 17 ani merg in a 11-a si deja stiu ce voi face pe viitor frate sti informatica cauta ceva cu ce te va ajuta sa faci bani mama naibi.Eu deja lucrez la proiecte.Te uiti pe pereti normal ca te uiti daca nu te pui si cauti.Iti dau un startwinking Web Design Google Adsens atat va zic.Bafta.