| djvali67 a întrebat:

Ce afaceri/activitaţi prosperă acum, pe timp de criză?

Răspuns Câştigător
| kevincosty a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faci cadou bani pe timp de criza.Nu pot spune mai multe ca ideea este scumpa, dar sistemul functioneaza perfect numai ca ai mult de muncit in domeniul marketing offline.

6 răspunsuri:
| adrianbreje a răspuns:

Afacerile pe internet sunt o solutie pe care tot mai multe persoane o iau in considerare cand doresc sa inceapa o activitate din care sa genereze profit.
Flexibilitatea, investitiile initiale scazute, automatizarea, comunicarea rapida cu prospectii sunt cateva motive frumoase care stau la baza deciziei de a incepe o afacere pe internet.
http://afaceripeinternet.com ofera detalii concrete in acest sens.

| Sua a răspuns:

Politica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afaceri in agricultura, cresterea animalelor si pasarilor, apicultura, etc.

| bascacara a răspuns:

Femei arme si droduri. astea sunt afacerile care merg si pe timp de razboi nu numai pe criza. sau frizer ca parul crestelaughing)

| djvali67 explică:

As vrea sa fiti mai expliciti, sa argumentati.
Frizer - o solutie pentru clienti e sa se rada in cap sau sa-si lase plete.
Politica - nu e o afacere. Trebuie sa patrunzi in gasca unui partid la conducere - atunci devine rentabila.
Femei, arme, droguri - oamenii nu au bani nici de mancare... si in plus sunt cam ilegale.
Afacerile pe internet si cadouri bani? argumentati si eventual descrieti afacerea in cateva cuvinte.
Intrebarea mea s-a referit strict la o activitate pentru care criza e un avantaj nu un dezavantaj.
Pot sa va dau eu un exemplu: acum e rentabil sa cumperi imobile; preturile sunt mici, iar pe timp de criza, in conditiile in care un om are si o gramada de credite la banci isi va vinde casa, pamintul etc. ca sa poata trai. Deci imobiliarele sunt o solutie.