| norby_8572 a întrebat:

Ce afaceri se pot face cu investii care nu depasesc 600 lei. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| roby_9621 a răspuns:

Arhiva articole
Afacere cu cadouri personalizate
Nr.revista: 197 / Februarie / 2010
Cresterea chinchillelor pentru blana
Nr.revista: 200 / Aprilie / 2010
Afaceri cu… numele clientului
Nr.revista: 194 / Septembrie / 2009
Servicii de spalatorie-curatatorie
Nr.revista: 195 / Septembrie / 2009
Supravegherea scolarilor dupa ore
Nr.revista: 194 / Septembrie / 2009
Un profit de 1. 125 de euro pe luna
Nr.revista: 193 / August / 2009
Un olandez face afaceri in Germania
Nr.revista: 192 / Iulie / 2009
Afaceri in mediul rural in Germania
Nr.revista: 191 / Iunie / 2009
33 de afaceri profitabile care te scot invingator in lupta cu criza!
Nr.revista: 190 / Mai / 2009
Comertul stradal in S. U. A.
Nr.revista: 190 / Mai / 2009
Profit garantat cu o crescatorie de chinchila!
Nr.revista: 189 / Aprilie / 2009
Crescatorie de struti
Nr.revista: 189 / Aprilie / 2009
Atelier pentru produs mobilier din tevi PVC
Nr.revista: 194 / Septembrie / 2009
Oportunitati de afaceri - Servicii de copiat chei
Nr.revista: 187 / Februarie / 2009
Oportunitati de afaceri acum la alegerea ta!
Nr.revista: 185 / Decembrie / 2008
Oportunitati de afaceri - Va pricepeti sa cumparati o masina? Daca nu…
Nr.revista: 184 / Noiembrie / 2008
Oportunitati de afaceri - Ferma de lipitori
Nr.revista: 184 / Noiembrie / 2008
Oportunitati de afaceri - Fructele de padure sunt foarte cerute la export!
Nr.revista: 184 / Noiembrie / 2008
Oportunitati de afaceri - Un restaurant unde iti gatesti singur
Nr.revista: 193 / August / 2008
Oportunitati de afaceri - Inramari profesionale
Nr.revista: 182 / Septembrie / 2008
Magazin-depozit cu haine second hand
Nr.revista: 195 / Octombrie / 2009
Oportunitati de afaceri - Barci "do-it-yourself"
Nr.revista: 182 / Septembrie / 2008
Oportunitati de afaceri - Carti de vizita gratuite, ca suport publicitar
Nr.revista: 193 / August / 2009
Oportunitati de afaceri - Turismul rural
Nr.revista: 181 / August / 2008
Oportunitati de afaceri - Albume cu imagini spectaculoase din natura
Nr.revista: 181 / August / 2008
Oportunitati de afaceri - Curatarea covoarelor si mochetelor
Nr.revista: 182 / Septembrie / 2008
Oportunitati de afaceri - Teren de minigolf
Nr.revista: 186 / Ianuarie / 2009
Oportunitati de afaceri - Cumparati ieftin, vindeti scump...
Nr.revista: 180 / Iulie / 2008
Oportunitati de afaceri - Melodiile preferate pe un CD personalizat
Nr.revista: 180 / Iulie / 2008
Oportunitati de afaceri - O afacere pe care o puteti incepe in bucatarie
Nr.revista: 180 / Iulie / 2008
Oportunitati de afaceri - O afacere in care investiti doar manopera
Nr.revista: 179 / Iunie / 2008
Oportunitati de afaceri - Afaceri cu obiecte de artizanat
Nr.revista: 178 / Mai / 2008
Oportunitati de afaceri - Export de armuri in Germania si alte Idei de Afaceri
Nr.revista: 187 / Februarie / 2009
Oportunitati de afaceri - Organizarea de escapade ecvestre
Nr.revista: 178 / Mai / 2008
Oportunitati de afaceri - Case din busteni
Nr.revista: 188 / Martie / 2009
Oportunitati de afaceri - Comori la comanda
Nr.revista: 177 / Aprilie / 2008
Oportunitati de afaceri - Constructii din dale si pavele
Nr.revista: 188 / Martie / 2009
Oportunitati de afaceri - Organizator de seminarii
Nr.revista: 176 / Martie / 2008
Oportunitati de afaceri - Sculpturi ornamentale din arbusti
Nr.revista: 176 / Martie / 2008
Oportunitati de afaceri - Serviciu non-stop de tractari auto
Nr.revista: 185 / Decembrie / 2008
Oportunitati de afaceri - Izolarea facila a acoperisurilor
Nr.revista: 175 / Februarie / 2008
Oportunitati de afaceri - Plimbari pe ponei pentru copii
Nr.revista: 175 / Februarie / 2008
Oportunitati de afaceri - Spectacole cu raze laser
Nr.revista: 192 / Iulie / 2009
Oportunitati de afaceri - Conceperea de software pentru firme
Nr.revista: 174 / Ianuarie / 2008
Oportunitati de afaceri - O piata uriasa: servicii pentru caini si pisici
Nr.revista: 174 / Ianuarie / 2008
Oportunitati de afaceri: Home delivery – produse diverse la domiciliu
Nr.revista: 195 / Octombrie / 2009
Oportunitati de afaceri - Cresterea racilor
Nr.revista: 185 / Aprilie / 2009
Oportunitati de afaceri: Faceti cunostinta cu nou-nascutul
Nr.revista: 183 / Decembrie / 2008
Oportunitati de afaceri - 10 afaceri destinate celor mici
Nr.revista: 183 / Octombrie / 2008
Oportunitati de afaceri - Cultivarea trufelor
Nr.revista: 185 / Decembrie / 2008
100. 000 $ pe an din castele de nisip
Nr.revista: 172 / Noiembrie / 2007
Oportunitati de afaceri - Magazin specializat pe cadouri
Nr.revista: 172 / Noiembrie / 2007
Oportunitati de afaceri - Teste de alcoolemie pe loc
Nr.revista: 194 / Septembrie / 2009
Oportunitati de afaceri - Firma privata de maturat strazile
Nr.revista: 184 / Noiembrie / 2008
Oportunitati de afaceri - Video-reporter independent
Nr.revista: 183 / Octombrie / 2008
Oportunitati de afaceri - Uscator de cherestea
Nr.revista: 184 / Noiembrie / 2008
Oportunitati de afaceri - Oportunitati pe scurt
Nr.revista: 182 / Septembrie / 2008
Oportunitati de afaceri - Camping-ul, ca afacere
Nr.revista: 170 / Septembrie / 2007
Oportunitati de afaceri - Vederi cu fotografia expeditorului
Nr.revista: 191 / August / 2008
Oportunitati de afaceri - Reconditionarea obiectelor din aur si argint
Nr.revista: 187 / Februarie / 2009
Oportunitati de afaceri - Realizarea de videoclipuri muzicale
Nr.revista: 168 / Iulie / 2007
Oportunitati de afaceri - Amenajari interioare cu parchet
Nr.revista: 194 / Martie / 2009
Oportunitati de afaceri - Pepiniera de pomi fructiferi
Nr.revista: 192 / Iulie / 2009
Oportunitati de afaceri - Sofer la comanda
Nr.revista: 186 / Ianuarie / 2009
Oportunitati de afaceri - Revista astrologica in format inedit
Nr.revista: 193 / Aprilie / 2009
Oportunitati de afaceri - CD-uri cu imagini turistice
Nr.revista: 189 / Aprilie / 2009
Oportunitati de afaceri - Machiaj profesionist
Nr.revista: 193 / August / 2009
O afacere fara investitie initiala
Nr.revista: 201 / Aprilie / 2010
Oportunitati de afaceri - Decoratiuni pe suprafete din sticla
Nr.revista: 182 / Septembrie / 2008
Oportunitati de afaceri - Lumanari sculptate
Nr.revista: 190 / Octombrie / 2009
Oportunitati de afaceri - Servicii de reconditionare a parchetului
Nr.revista: 186 / August / 2009
Oportunitati de afaceri - Teren privat de mini-fotbal
Nr.revista: 196 / Ianuarie / 2009
Oportunitati de afaceri - Brichetarea rumegusului
Nr.revista: 192 / Iulie / 2009
Oportunitati de afaceri - Imprimeuri pe hartie igienica
Nr.revista: 116 / Martie / 2003
Oportunitati de afaceri - Covoare sculptate
Nr.revista: 185 / Decembrie / 2008
Oportunitati de afaceri - Baloane cu diverse obiecte in interior
Nr.revista: 186 / Ianuarie / 2009
Oportunitati de afaceri - Crescatorie de struti
Nr.revista: 143 / Iunie / 2005

19 răspunsuri:
| giliolla a răspuns:

Daca te intereseaza, poti sa ii imultesti devenind reprezentant Infinity.Au multe bonusuri si comisioane 18-35-50%, detalii giliolla@yahoo.com

| giliolla a răspuns:

Sunt la ei de 7 ani, multumita? asa si asa, dar sunt si la Infinity, iti recomand mai bine decat Avon, daca vrei mai multe detalii giliolla@yahoo.com

| Romancutza a răspuns:

Ti-ai putea face o mica fabrica de prajituri, sau un mic loc (parc)de distractii.De altfel un magazin mic sau poti creea o tupa de muzica iar incet incet va "dezvoltati".

| Oxandero a răspuns:

Salut! Cei 600 lei poti face o fapta buna. Adica sa mi-i dai mie!

| claudiea79 a răspuns:

Nu iti ajung banii. trebuie sa ai capital de care nu te atingi. si daca deschizi o gogoserie trebuie sa ai 5000 de euro capital social. iti trebuie fond de salariu. trebuie autorizatie si acte; sa inchiriezi spatiul comercial; cu 600 nu ai ce sa faci.sint prea putini din pacate

| pauladrian a răspuns:

Doar in internet poti investi, daca te pricepi ceva programare, sau sa administrezi un site sau daca stii pe cineva care cunoaste. In primul rand cercetezi un domeniu si vezi care e mai interesant, care are mai multi vizitatori. Din contractele de publicitate castigi sau daca vrei sa vinzi bunuri si servicii. Riscul e garantia succesului.

| cosmin2221 a răspuns:

Creazati un server de metin si pentru 50 lei le dai in schimb cont de GM si tot asa mai creezi unu si vaci cam 500 lei pe luna big grin te intereseaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide un depozit in banca sau folosestei pentru plan de pensiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi plante etnobotanice de pe net si le vinzi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FM GROUP WORLD – Este o companie poloneza infiintata in anul 2004, probabil firma cu cea mai dinamica dezvoltare din Europa in domeniul vanzarilor produselor de parfumerie in sistem Multi Level Marketing. In doar 5 ani de la infiintare, firma a reusit sa deschida filiale in peste 50 tari din intreaga lume. In Romania produsele FM sunt importate si distribuite de catre firma FM GROUP COSMETICS SRL, incepand din luna Mai 2006. In timpul scurt de la deschiderea filialei din tara noastra si pana acum, foarte multe persoane au reusit sa-si construiasca o afacere de succes din vanzarea in sistem Multi Level Marketing a produselor FM. Oferta de produse FM cuprinde parfumuri si ape de parfum (peste 160 arome), geluri de dus, balsamuri de corp, lotiuni dupa ras, spuma de ras, deodorante, produse pentru copii, produse pentru plaja etc. Produsele sunt fabricate in colaborare cu firma Drom din Germania, unul din liderii mondiali in fabricarea compozitiilor de parfumare.

Parfumul cu feromoni pentru el si ea este alegerea corecta. Astept pe oricine care ar dori sa castige bani in plus. Firma FM GROUP face inscrieri in toata tara. Pentru informatii suplimentare te astept la nr.de tel: 074467724In plus, vei avea ocazia sa capeti experienta si sa lucrezi cu frumosul. Beneficiile nu vor intarzia sa apara.Contacteaza-ma daca esti dispus sa-ti desenezi un drum spre succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tutun tigari contrabanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net FM GROUP ROMANIA contacteaza-i si intra in afacere. Sigur nu te costa 600 lei. probabil in jur de 50 de euro. Incheie contractul cu ei si ai o companie imensa care iti ofera sansa unei afaceri. Numele meu este Vanca Florin Constantin iar nr. de membru este 34181685. Le spui ca eu te-am recomandat. Daca vrei retine numele meu si acest numar pentru ca iti va trebui la completarea contractului. Este vorba de o companie serioasa si cu potential ridicat. poti demara afacerea si sa fi propriul tau sef. Daca te intereseaza iti las email meu si mai discutam. eu ma aflu in Cipru si am inceput aceasta afacere aici caci am ramas fara munca
fvanca@yahoo.com
Succes

| stroedaniel13 a răspuns:

Afaceri online.

Pentru un website ai nevoie de o investitie de aproximativ 300 de lei, deci iti mai raman 300 de lei si pentru marketing.

Citeste mai mult despre afacerile online pe: www.afaceri-profitabile.com

| dot a răspuns:

Legale sau ilegale? big grin

| getty a răspuns:

Te poti inscrie ca resprezentant la o firma gen avon, oriflame...investesti banii, produsele vor veni cu pret mai mic iar tu le vinzi la pretul din catalog...iti iese ceva, nu mare lucru.

| crico a răspuns:

Afaceri de marketing direct (investitie initiala mica), marketing in retea

| roby_9621 a răspuns:

Cauta pr firart.ro.Daca te intereseaza, pot sa-ti dau mai multe detalii.

| mihaela_3188 a răspuns:

O afacere buna de Network Marketing.Se castiga intre bine si nelimitat, functie de cat te implici!