| anonim_4396 a întrebat:

Ce este criza financiara?

9 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

O crizălaughing

| alex2009 a răspuns:

O vrajeala

| DeeaPustoaica a răspuns:

Mda...pe scurt prostia omului. Explicit, furturile, produsele in exces au dat "nastere" acestei uratenii de criza. Va dura ceva timp pana totul isi va revenii.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeagen a răspuns:

Poi... hai sa o luam asa:
criza-problema
financiara-bani

Din amandoua rezulta probleme cu banii

| adrianhasde a răspuns:

O situatie penibila creata de niste oameni inteligenti vrand sa distruga economiile lumii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Situatia economica a romaniei in ultimi 20 de ani...raspandita pe tot globul de cand Bush a facut valuri ca va gasi petrol in golful Persic straight face

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Este perioada de timp...in care oamenilor le scade din salariu, ii dau afara de la munca
d'astea naspabig grin

| corynel a răspuns:

Din punct de vedere financiar statul numai beneficiaza de bani lichizi.