| gloria_1375 a întrebat:

Ce firme noi de vanzari directe (nu MLM) pe baza de catalog cunoasteti in Romania?

Răspuns Câştigător
| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Sunt peste 10? unele sunt legale altele nu. de ce? te ar interesa?

5 răspunsuri:
| criss10 a răspuns:

INFINITY:cosmetice, parfumuri, bijuterii, textile, detergenti, electice, electronice, papetarie, art. uzcasnic, imbracaminte.comisioane 15-30%, livrare prin curierat.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro plata facturii; termen 28 zile
E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.
catalog www.ebiju.ro plata facturii termen 28 zile
AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro
Va astept ptr.inscrieri si detalii raceancecilia@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună ziua. Numele meu este Vladimir Dimitrov. Poate e doar informaţiile care vor schimba în mod substanţial calitatea vieţii tale. Sunt un nou proiect Distribuitori austriac AQUABIONICA, care se referă la industria MLM. (Www.aquabionica.com)
Compania a început să se dezvolte în octombrie 2009, în opt ţări (Austria, Bulgaria,
Polonia, România, Ungaria, Ucraina, Rusia, Kazahstan).
Produs - apă Bionic (O direcţie foarte promiţătoare, care nu are concurenţi).
Livrarea produsului - o adresă la casa gratuit.
Reward sistem - "hibrid" (astăzi - este cel mai bun sistem printre propunerile companii legitime) Plata prin card bancar în euro.

Despre mine: experienţă în reţeaua de comercializare pentru 15 ani. Vă mulţumim pentru a verifica planul de marketing pentru prima luna se ridica la 604 de euro. (Link direct la marketing http://ru.netlog.com/go/explore/videos/videoid=ru-538461)
Cauta parteneri, atât profesionişti, cât şi oameni dornici să înveţe de afaceri dispusi sa investeasca timp si bani in tine.
Dacă sunteţi pregătit pentru a afla mai multe, scrie un post.
Gata să răspundă la toate întrebările dumneavoastră şi de a ajuta dezvoltarea afacerii.
Id: 040000002500
Meu de Skype: vladimirdimitrov69
Tel. +37368499692, 40748744397.
Mail: surdu_vip@mail.ru

| FirstReprezentant a răspuns:

FIRMA SISEL International cauta persoane care poate sa dezvolte o retea de distributie in Romania. Castiguri exdraordinare, pe masura efortului depus 600Euro sau chiar mai mult, depinde doar de dvs. Sansa de a fi printre primii reprezentanti in Romania, poduse cautate de cea mai inalta calitate, neintalnite in alte locuri. Succesul este garantat de prezenta a mii de reprezentanti international in cadrul acestei firme. WEB: www-sansa-ta.ro

| Vasiliu_Razvan_1985 a răspuns:

Fm world cu o gama de peste 1000 de sortimente de produse.
va las si link cu pagina mea. imi puteti cere in privat catalogul in format electronic.

https://www.facebook.com/ParfumuriFMWorld/