| anonim_4396 a întrebat:

Ce idei de afaceri imi recomandati? am 1000 euro si nu imi ziceti de crecut iepuri sau altceva ca nu stau la curte,eu m-am gandit la un magazin cu plante medicinale sau un second hand, credeti ca imi ajung banii sa deschid un plafar sau SH (la mine in oras SH au inceput sa mearga destul de bine pentru ca lumea e saraca) sau altceva, ce credeti voi si mai am o idee o gogoserie(totusi cred ca e cam complicat

3 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Daca tot ai bani de investit, arunca o privire pe site-ul care te invata cum sa faci bani www.cum-sa-faci-bani.net

| rocket a răspuns:

Poti sa gasesti idei pe http://www.idei-de-afaceri.biz

| peter44 a răspuns:

Buna ziua!
Va trimitem, cu acordul dumneavoastra cateva link-uri pentru a accesa mai multe informatii, dati clic pe ele sau lucrati cu, copy+paste

1) Prezentare video subtitrata in romana http://www.youtube.com/watch?v=pRriV3_5g_g;

2) Blog cu cateva informatii scrise
http://startgoldline.blogspot.ro/2012/07/blogul-goldline.html?spref=fb;

3) PAGINA FACEBOOK UNDE PUTETI CITI CE VA MAI INTERESEAZA
www.facebook.com/GoldlineproRomania

P.S.Vizionati videoclipul de mai multe ori.Cititi totul cu rabdare pentru a putea intelege sistemul. Daca tot mai aveti nelamuriri, sunati la 0758924003. Daca veti dori sa va inscrieti, veti avea sustinerea noastra pas cu pas....Noi nu vindem vise,ci va prezentam o oportunitate reala de lucru, pentru a castiga bani, care este verificata si care functioneaza 100%...
Va multumim pentru atentie,
O zi buna.,
GOLDLINE PRO ROMANIA