| BeingSelfless a întrebat:

Ce lucruri trebuie să am în vedere pentru a NU alege să fac afacere cu o anume companie care oferă franciză?
Este un ghid bun pe YouTube sau alte surse?

1 răspuns:
| Korkodeln a răspuns:

Conditiile de francizare difera atat de mult intre companii incat nu exista un ghid general. Sfatul meu e sa vorbesti cu un avocat specializat (cu care oricum trebuie sa iei legatura pentru a definitiva actele), o consultatie costa enorm de putin pe langa cheltuielile cu franchiza cea mai umila dar iti poate salva o multime de bani.