| Anonim12t a întrebat:

Ce masina intra la confort pe bolt? Sa fie an 2024 cu piese ieftine?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Salut,aici ai regulile bolt referitoare la Eligibilitatea pentru categoriile Confort și Premium în România

https://bolt.eu/ro-ro/support/articles/360018465780/

un tabel cu modele de masini si clasele lor asa cum le incadreaza bolt
https://docs.google.com/......Yq/pubhtml

| Lukasssz a răspuns:

Pentru a beneficia de confort și a obține piese de schimb ieftine pentru o mașină utilizată pentru serviciul Bolt în anul 2024, poți lua în considerare următoarele opțiuni:
Dacia Logan: Dacia Logan este cunoscută pentru fiabilitatea și costurile reduse de întreținere. Fiind o mașină populară și accesibilă, este posibil să găsești piese de schimb la prețuri mai accesibile pentru acest model.
Skoda Fabia: Skoda Fabia oferă un nivel ridicat de confort și o reputație de fiabilitate. De asemenea, costurile de întreținere și piesele de schimb pentru mașinile Skoda sunt deseori mai accesibile comparativ cu alte mărci.
Ford Fiesta: Ford Fiesta este o altă opțiune populară pentru serviciile de ridesharing, oferind un echilibru între confort, economie și fiabilitate. Piese de schimb pentru modelele Ford Fiesta pot fi disponibile la prețuri accesibile.
Înainte de a lua o decizie, cercetează și compară costurile de întreținere, disponibilitatea pieselor de schimb și reputația fiecărui model pentru a te asigura că alegi o mașină care să îndeplinească cerințele tale de confort și care să aibă piese de schimb accesibile în viitorul apropiat.