| CeInteleptul a întrebat:

CE părere aveți de Forex?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu stiu ca lucrau cu lemnele, aduceau busteni si prelucrau cheresteaua in functie de cerintele clientului, inainte de criza economica care nu se simte asa mult la noi se platea bine dar acum s-au redus putin salariile.

| Flaviucu a răspuns:

Mai mult iau decat dau. Nu sunt seriosi, eu unu nu am icnredere in ei.

| EvaneSScence a răspuns:

Ai studii economice? Ai idee despre bursa? Ai rabdare? Daca da, atunci baga-te.
Mie nu mi s-ar potrivi domeniul.

| MrSoapte a răspuns:

E o teapa de zile mari! Acum o luna sau 2...au fost arestati! A fost o treaba de genul asta la TV, cum ca au intrat peste ei si i-au arestat!

| passyon22 a răspuns:

Neseriosi,gaseste altceva

| anutatuca a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic sunt cam neseriosi