| Tibyarad a întrebat:

Ce parere aveti de creditele de nevoi personale? care sunt cele mai serioase banci? ma refer dobanda mica fara comisioane ascunse.

Răspuns Câştigător
| z8 a răspuns:

Comisioanele ascunse sunt numai pentru aia care nu stiu sa citeasca un contract si semneaza ca primarul.

Parerea mea despre creditele de nevoi personale este una f buna. Bancile castiga cel mai mult de pe urma acestor credite, iar fraierii pierd. Psihologie de papagal - satisfactie nemeritata imediata contra agoniei pe termen lung. Atata timp cat gandim numai pe termen scurt \o/, ole!

Ce-i aia banci serioase, toate sunt serioase, toate respecta contractul. Mai bine faci credit la o banca neserioasa care poate da familiment intre timp si n-o sa-ti mai platesti creditul, dar slabe sanse laughing.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai sunt niste credite ca oricare altele...ma rog astea cica au si pretext si ideea e ca vei plati multi si bine chiar dublu sau triplu. sad
rolling on the floor
Nu exista banci serioase.Toate zic ca au dobanda mica si cand iti vine de platit iti sar capacele! straight face

| Tom a răspuns:

NU exista banci serioase. Oricum parerea mea i sa nu te bagi la un credit ca numa te jegmanesc bancile pe urma.Mai bine iti strangi tu bani si iei cu banii jos daca vrei ceva.Ca sa-ti zic o banca Transilvania parca pare mai serioasa. Oricum daca chiar vrei sa iei un credit trebuie sa intrebi bine pe cei de la banca de dobanzi comisioane si tot, ca sa nu te trezesti pe urma ca platesti dublu fata de cat ai luat.

| LoveAngel223 a răspuns:

Otp bank sau raiffeisen bank

| iuddavali a răspuns:

La Banca Transilvania sunt cele mai avantajoase https://plus.google.com/+caragatavalentin/posts/cxFuBDFU3BZ