| dana90 a întrebat:

Cine a fost la dragonul rosu imi poate spune si mie cateva preturi la haine si incaltaminte nu am fost acolo si as vrea sa aflu cat de cat preturile sa vad daca merita sa aprovizionez de acolo.

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Este destul de greu sa-ti dea cineva niste preturi,daca nu spui mai exact, ca ce ai dori.
Incaltamintea pentru copii(depinde si de sezon), ar putea fi cuprinsa, ca pret, intre 8lei si 35 lei, imbracamintea, intre 5lei si 30 lei.Astea sunt preturile pentru produsele pentru copii, intre 0 ani si 4 ani. Dupa aceasta varsta, sunt alte serii, cam pana in 7-8 ani, asta insemnand alte preturi, mai mari.Pentru adulti sunt intre 25 lei si 30-100 lei.
Mergi la un magazin, mai modest din orasul tau si vezi preturile.Da jos din pret cel putin 60% si afli cu aproximatie pretul din Dragon.