| TheSpiders a întrebat:

Cine vrea sa cumparam impreuna un server de counter-strike hoostat si boostat (Suntem 2 detinatori pana acum dar mai avem nevoie de parteneri ). Pretul lunar : 5-6 euro Orange si se poate negocia chiar si la 4 euro. Serverul il vom inregistra in Devilx. Caut parteneri seriosi. Modul va fi de respawn/furien sau de peintball. Cine vrea ADD: radumadalin400@yahoo.com. (eu zic ca e foarte putin 4-6 euro pe luna mai ales si boostat care costa 2 euro deci foarte putin ). Serverul va fi deschis peste o luna. Am gasit si un membruu care se va ocupa de pluginuri si toate alea.

3 răspunsuri:
| TheSpiders explică:

Sau daca poate gasi cineva un partener de incredere add: radumadalin400@yahoo.com

| TheSpiders explică:

Oferta a expirat.

| alexandru1110 a răspuns:

Da add la afganistanu_sex@yahoo.com si vorbim acolo