| andraxx a întrebat:

Cine vrea sa devina reprezentant avon?

Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

As vrea dar trebuie sa am 18ani

3 răspunsuri:
| criss10 a răspuns:

INFINITY:cosmetice, parfumuri, bijuterii, textile, detergenti, electice, electronice, papetarie, art. uzcasnic, imbracaminte.comisioane 15-30%, livrare prin curierat.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro plata facturii; termen 28 zile
E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.Insrierea este gratuit si nu dureaza mai mult de 10 min pentru a primi codul si parola de reprezentant.
catalog www.ebiju.ro plata facturii termen 28 zile
AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro
Va astept ptr.inscrieri si detalii raceancecilia@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat