| Rares1999 a întrebat:

Credeti ca ar fi profitabila o afacere cu iepuri daca da cam cat ar costa si unde asi putea sa vand animalele?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Iepuri? In nici un caz! happy Pasari sau animale mai mari cu astea sa incerci! Bafta!

| Porcusorul a răspuns:

Iepurii sunt profitabili daca gasesti un cumparator pentru blana, insa acestia sunt foarte rari in tara. Evident ca si daca ai gasi blana trebuie s-o recoltezi singur, insemnand jupuirea pielii fara sectionare cu toporul in zona gatului (topor) sau distrugere in zona capului (lovitura).