| lNlesquik a întrebat:

Cu ce pret credeti ca pot vinde un Laptop HP G62-b26SL.
Procesor: AMD Athlon II Dual - Corenotebook P340 ( 2.2 GHz. Chache L2 1 MB )
320 GB
Webcam incorporat + microfon.
Grafica: ATI Mobility Radeon HD 5470, 512 MB memorie grafica DDR3.
Memorie Ram: 4 GB
5, 1 Index Experienta Windows!

Va rog spuneti-mi.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Vreo 800, sint foarte ieftine astea noi si macar ai garantie. 800 e varianta optimista, eu daca ar fi sa vreau un laptop sh pe ceva ca al tau nu as da mai mult de 500.

| Jipa95 a răspuns:

Depinde si ce display are, cat ii mai tine bateria, etc, dar la ce performanta are, 650-800 lei! happy

| Osyyy a răspuns:

Peste 750

| lNlesquik explică:

Up!

| Billy22171 a răspuns:

Cati ani are laptopul? mai ai garantie la el? poti lua undeva la 800-900 depinde

| VladdDN a răspuns:

Eu zic 900-1000 lei, mai mult ca sigur.