| MicanRaul a întrebat:

Cum adaug un card pe paypal daca acesta nu ai poate fi adaugat din cauza ca am introdus pinul gresit de mai multe ori?

1 răspuns:
| Sekim a răspuns:

Daca ai incercat sa adaugi un card pe PayPal si ai gresit pin ul de mai mult de 3 ori, cardul tau este blocat in momentul de fata, eu asa am patit, am card la BCR. Pentru a iti debloca cardul, suna la banca respectiva ( banca la care ai card ), o sa iti faca legatura cu un operator si iti va debloca cardul in maxim 5-10 min, asta cu el la telefon.