| Ioniboni a întrebat:

Cum as putea face rost de 700 euro in cateva zile, bani pe care i-as inapoia in cateva luni? Si fara o dobanda mare...sad am facut eu o greseala si nu pot sa o repar

Răspuns Câştigător
| Sin a răspuns:

Poti sa te imprumuti de la prieteni, rude, colegi, cu conditia sa le returnezi banii. E pacat sa te incurci cu bancile (sau si mai rau cu camatarii) doar pentru 700 de euro, e posibil sa cazi din lac in put dupa aceea.

5 răspunsuri:
| Speedo a răspuns:

Daca ai comis o greseala de 700 euro cel mai bine e sa stai de vorba fata in fata cu persoana pagubita si sa-i spui ce s-a intamplat, precum si disponibilitatea ta de a indrepta prejudiciul intr-o perioada de cateva luni. Daca ajungi sa ceri bani cu dobanda in mod sigur vei face o greseala totala de 1400 euro + dobanda care nu se stie cat va fi. De obicei in situatii din astea care la inceput par minore se pierd prieteni, bani, masini, case, etc.

| gabriel1984 a răspuns:

Vrei sa faci bani cu adevarat? intra aici http://secretsclicbank.blogspot.com/cartea asta ma invatat sa fac peste 200$ pe zii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma ca am bagat si eu ceva la amanet si de 3 luni tot platesc comision sa le am acolo dar nu stiu pana cand mi le mai tine ca sincer nu stiu cum sa fac rost de banii aia ...mai vb. paul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0731690023 sunt din sibiu suna-ma

| Ioniboni explică:

Daca as putea sta de vorba cu amanetul... crede-ma ca i-as vorbi.