| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa fac rost de 500ron cat mai repede? am nevoie urgenta!sad

2 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna poti realiza aceasta suma muncind putin inteligent, cu ajutorul informatiilor recomandate de mine aceasta problema se poate rezolva in citeva zile sau pote chiar intr-o zi totul depinde de tine multa bafta contact; tiriboxi@gmail.com

| hobotrading a răspuns:

Eu am o soluție. Caută zece oameni care vor să faca 500 RON și îți zic cum poți avea această sumă în 30 de zile.