| ungurubulan a întrebat:

Cum fac transfer bankar in contul acesta?
din cate stiu eu trebuie un cod Iban din 14 cifre ceva de genu sau gresesc?
ce modalitate de plata e asta?!

Intermediary Bank:
Wachovia Bank, N. A.
11 Penn Plaza 4th Floor
New York, NY 10038, USA
SWIFT: PNBPUS3NNYC

Beneficiary: G4BOX INC.
Beneficiary Address: 885 Don Mills Road Suite 202 Toronto, Ontario M3C 1V9 Canada
Account number: 4609-230
Transit Number: 03172
Institution Number: 001

Beneficiary Bank: Bank of Montreal
Beneficiary Bank Address: 877 Lawrence Avenue East Toronto, ON M3C 2T3 Canada
Swift: BOFMCAM2
ABA/Routing Number: 026005092

va rog raspunsuri concrete

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| monyalexandra a răspuns:

Din cate stiu eu ca sa faci un transf online trebuie sa folosesti ibanul(numarul de cont) si pentru transf international ai nevoie de swift
Pt Intermediary Bank : folosesti Account number: 4609-230 +SWIFT: PNBPUS3NNYC
Pt Beneficiary Bank: Bank of Montreal :folosesti ABA/Routing Number: 026005092 + Swift: BOFMCAM2.
Banuiesc ca doar de astea ai nevoie.
Succes.pls spune-mi daca ai reusit.