| alexandra2000 a întrebat:

Cum imi creez propriul site? alexandramihaiescu@yahoo.com

4 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Pai fa-l gen blog, mai ales ca poti si gratis. Detalii - http://www.bagatare.ro/2009/09/17/unde-pot-sa-imi-fac-un-blog/

| zxsds a răspuns:

Poti incerca un CMS. Este un portal care iti ofera multe optiuni si pe langa asta este si FREE! Cei din forum te vor ajuta sa iti creezi propriul portal!
Click pe link.

www.phpfusion.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:o49QvHn6o-AJ:1r.ro/+creare+gratis+de+site&cd=1&hl=ro&ct=clnk&gl=ro

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Cumper domenii de pe net. gasesti pe google. 10000 pe putin de domenii tongue