| FlorY_6161 a întrebat:

Cum pot plati factura Avon daca am pierdut factura? big grin

6 răspunsuri:
| Ana_6561 a răspuns:

Mergi la banca. ii zici la aia nr de reprezentant si suma care vrei so depui si gata

| alinutza83 a răspuns:

Cere un duplicat pe mail. Cand e vorba de bani de luat iti vor trimite un scan in cel mult cinci minute.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site-ul lor si vezi ceva date de contact, suna sau trimite un email, cand e vorba de luat bani imediat se vor gasi cai de rezolvare. Felicitari pentru ca esti un om responsabil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sediul lor

Răspuns utilizator avertizat