| Love_6750 a întrebat:

Cum pot sa-mi editez profilul pe stardoll? Dar sa scriu in blogul site-ului?

2 răspunsuri:
| ShyBirds a răspuns:

Buna! Pe stardoll nu poti edita profilul, ce vreau sa zic e ca totul e un profil.Ca sa intelegi iti dau niste exemple:in album poti sa scrii despre tine, sa pui poze, la inceput iti dai data de nastere, username-ul, poti face o prezentare, quickfacts si multe altele.Ca sa scrii in blog-ul site-ului trebuie ca blog-ul personal sa fie foarte comentat, citit si votat.