| maduioana a întrebat:

Cum pot sa-mi iau banii de pe neobux? am 13 ani nu am cum sa am un card alert pay...ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Banii ii scoti paypal/alertpay,nu pe card direct,deci,momentan, n-ai nevoie de card, ci doar de cont paypal/alertpay.

| filip27 a răspuns:

Uite, eu nu iti pot promite mare si sarea, dar sa stii ca incet incet poti sa faci bani si cu asta, intra pe www.filan.webgarden.ro, arunca o privire, sper sa gasehti ceva captivant care sa iti placa! PS. totul este real, eu fac asta deja de 2 ani si sincer, am scos ceva bani! Bafta
PS: daca nu ai card, nu e nici o problema, mai intai iti faci un cont pay pal sau alert pay, nu e obligatoriu sa inregistrezi un card...si trimite banii acolo pana mai cresti si iti faci un card! Vb foarte serios!

Răspuns utilizator avertizat
| Skylerx a răspuns:

Nu, daca nu ai card, doar pe al unui parinte.

| tuborgel a răspuns:

Cati bani ai si in cat timp i-ai strans?