| Noir a întrebat:

Cum pot strange bani daca eu primesc o data pe an bani d la parinti(ar fi banal sa mai vorbin despre prieteni)?
PLS AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| Alex_2741 a răspuns:

Poi daca ai peste 18 ani te poti angaja undeva happy chelnerita ...barmanitathinking pe la un hotel happy. te poti duce la firme de curatenie happy la o firma de paza pe unde stii ca primesc si femei happy se castiga bine. Alcva la magazin ca vanzatoarehappy. la Carrefour happy. Reprezentat Avon. Sa imparti fluturasi. cam atat stiu si eu daca mai e ceva te anunt happy

5 răspunsuri:
| Noir explică:

Am 14 ani

| -=AleCS=- a răspuns:

Pai cauta de munca ce-va laughing
depinde si de varsta...

| allleeeee a răspuns:

Daca ai peste 18 ani fa-ti un cont in banca.

| smaranditza a răspuns:

Un job part time sau chiar full time, doar e vacanta!
de ce numai sa primesti? mandria ta unde e? bafta

| TheAG a răspuns:

Munceste