| Florentina_Elena_1993 a întrebat:

Cum sa fac bani? vreau sa ma duc in vara in tabara dar nu vreau sa o chelesc pe mama de bani

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta ta nu exista nicio posibilitate legala de a castiga bani prin prestarea unei munci. Eventual in timpul liber mici comisioane facute in folosul unor vecini insa probabilitatea este mult prea mica la fel cum iti este si varsta.

| 愛日本 a răspuns:

La 13 ani chiar nu ai cum sa faci bani.
Daca vrei sa o scutesti pe mama ta de strez iti sugerezi sa stai acasa si sa faci ceva constructiv

| gabriel87000 a răspuns:

No mai rabda pana devi majora

| HereToHelp a răspuns:

Probabil nu ai timp sa lucrezi, singura sansa e sa te apuci sa strangi putin cate putin. Or sa se stranga ceva bani pana la vara tongue

| JokerDeaD a răspuns:

Angajeaza-te ca o chelnarita la um bar sau ceva ce ti se pare mai usor de facut si castigi bine sau ceva ce-ti place happy

| Florentina_Elena_1993 explică (pentru JokerDeaD):

Am uitat sa spun ca am 13 ani laughing

| JokerDeaD a răspuns (pentru Florentina_Elena_1993):

Multi inainte! big grin

| shizu47 a răspuns:

Poti sa completezi sondaje online, pe www.exprim.ro. e util daca vrei sa strangi ceva banuti de buzunar :)

| Madrid77 a răspuns:

Salutare tuturor, am sa va prezint o aplicatie pentru android, o aplicatie testata de totala incredere,pentru a face bani fara investiti sau stres, tot ce trebuie sa faci este sa descarci aplicatia din google play denumita uento, La inregistrarea in aplicatie, trebuie sa introduci contul de email, numele si codul 3ol6w pentru a obtine bonusul.Am scos aproape 100$ prin utilizarea acestei aplicati si datorita prietenilor.doar introducand codu de mai sus 3ol6w, la inregistrare puteti face ceva si cu ajutorul prietenilor care introduc codul vostru.