| wiwi a întrebat:

Cum se poate achizitiona un program de contabilitate?

6 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

De la un producator de asa ceva. recomand insa sa discuti despre ce program vrei sa cumperi, mai ales pe forumuri, iar in acest sens recomand http://www.contacafe.ro/

| alexxaz a răspuns:

Pai ori downloadezi un progam gratuit de pe net (ex. ContabSQL) sau cauti pe net un alt program mai bun si mai performant, iei datele si suni pentru a cumpara cu licenta. Acuma depide ce activitate are firma, daca se merita sa cumperi sau nu. De exemplu programul de conta WinMentor e f bun si costa in jur de 25 mil cu licenta, dar daca nu ai activitate multa sau de gestiune mare nu se merita, poti merge de ContabSQL free download.

| nobody_9468 a răspuns:

Si tata cautahappy...pai din cate stiu eu, inainte de a lua licenta iti da 30 de zile de proba sa vezi daca iti convine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Softworks.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi programe de gestiune si contabilitate gratuit la download, uite un exemplu de gestiune pentru magazin : http://www.programe-gestiune.ro/program_de_gestiune_magazin.html. Succes!

| creativeangelmediaro a răspuns:

Cel mai bun si cel mai simplu program de contabilitate Saga il gasesti demo aici www.sagasoft.ro si liceenta costa 350 ron pe an... oricum depinde pentru ce vrei sa il folosesti.