| alexalx1234 a întrebat:

Cum vi se pare serviciul de curierat de la Nemo Express?

Răspuns Apreciat de Editori
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În general, toți sunt buni. Și Nemo Express, și FanCurier, și Cargus etc
Depinde peste ce angajat ai norocul să dai, depinde cât e de conștiincios, de activ. Fiecare firmă are o serie de angajați. iar unii sunt mai prompți, alții sunt mai mai comozi, lejeri...

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sincer mie mereu mi-au întârziat mai mult pachetele de la Nemo decât de la Cargus și Fan. Dar nu cu mult, câteva ore.

| HadesSs a răspuns:

Depinde de sofer, poate fii de nota 10 sau de nota 1 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat de la Bucuresti ceva si mi-a venit in 24 ore.

| MadalinaMAdA000000000 a răspuns:

Super. Eu comand de mult timp diverse lucruri de ne internet. Și folosesc curierul Nemo Express. Se țin de cuvânt. Ajung repede și respecta data și ora. Recomand