| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti un centru de print digital, pentru tiraje mici, deschis non stop in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contact non-stop la tel.075605761 pentru Bucuresti

5 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

In Iasi stiu.

| printmaster a răspuns:

Da pentru print digital du-t epe http://www.printuridigital.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Activ document center
Str ORZRI nr. 5
office@activdocument.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da domne iasiul poate Bucurestiul se pare ca nu ...in iasi exista print non stop aici lumea se respecta... urat! daca stie cineva un print de calitate deschis non stop as fi recunoscatoare

| easyplot a răspuns:

Centrul de printare EasyPlot. Ne gasesti de duminica-vineri dupa ora 20. 00 pana la ultima comanda (uneori chiar si toata noaptea), in bd-ul Lacul Tei, nr 116, camin C1 (Arhitectura). Programari la: 0733156040. Realizam: printare A4, A3, plotare A2, A1, copiere, scanare A4, OCR-izare, indosariere A4, carti de vizita, afise, flyere, brosuri, pliante, prelucrare DTP, creatie grafica.