| alex9852 a întrebat:

Daca am umn magazin sau un chiosc de unde pot cumpara produse alimentare?

Răspuns Câştigător
| giovana a răspuns:

De la en gros. De la Metro, Cora etc.

3 răspunsuri:
| scootsie a răspuns:

Ideal de la producator, daca e din Romania...sau de la depozite care au pretul cel mai mic, pentru ca si tu va trebui sa adaugi la pret un adaos comercial, ca sa castigi totusi ceva...

| Chocolate a răspuns:

De la METRO..totul este ANGRO sis e vinde la bax si mai ieftin...meritawinking
bafta..Pa Pahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
De la magazinele mari care vand angro, sunt preturi mai mici decat cele care se comercializeaza in general pe piata. Doar trebuie sa ai si tu un mic profit, nu pentru asta alergi?
Metro.
Succes.
Pa, pa.