| elvira23 a întrebat:

Daca eu am domiciliul in cluj in buletin si momentan sunt in arad, expeditorul cand trimite bani prin western union ce oras trebuie sa mentioneze arad sau cluj? ca sa-i pot ridica din arad?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domiciliul din buletin, altfel, nu poti ridica banii.

| matesanosa a răspuns:

Numai numele sa fie corect...si orasul nu conteaza doar tara...si sa ai codul de western.big grin

| ValiP a răspuns:

Nu conteaza in ce oras ai domiciliul, trebuie sa precizeze orasul in care esti momentan. Apoi cand o sa ii ridici cu buletinul conteaza mai mult numele.