| anonim_4396 a întrebat:

Dacă locuieşti într-o vilă luxoasă, asta inseamnă că vei sta cu frică din cauza hoților?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de caracterul omului. Unii sunt obsedati de asta.Nu se multumesc cu orice paza.Nu poti avea o vila de lux fara a avea si un sistem de securitate pe masura.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, si daca stai langa cimitir stai cu frica de zombi... stupide intrebari mai pui

| OnuOnulică a răspuns:

Nu neapărat. Dacă ai un pistol și un câine periculos nu ar trebui să-ți faci griji de hoții.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai bani de o vila luxoasa, ai bani si de un sistem de alarma bun.

| Annnnnie a răspuns:

Dacă ai un sistem de alarmă bun și nu o să continui sa fii paranoic, poți avea o viață frumușică în vila de lux.
Sunt care stau în viluțe modeste sau apartamente și stau cu frică că vin hoții peste ei.

Mai puține filme și știri...

| MentalHolocaust a răspuns:

Nu.Pentru ca beneficiezi de securitate.

| slayer678 a răspuns:

Nu

| BobbyAndMAX a răspuns:

Vrei sa stii un mic secret?
Hotii isi aleg tiintele de obicei stiu daca taica e plecat la serviciu sau daca mata e la oras, ei asteapta momentul si atunci ataca. Nu te mai gandi la sistemele din România de securitate sunt praf iti trebuie o arma sau o bata si cand vin esti pregatit