| AdrianMat22 a întrebat:

Dacă mă duc la un centru pentru instalarea unui windows 10 cu toate driverele unui antivirus bun si unui Microsoft office 2016, cat m-ar costa?

Răspuns Câştigător
| kokoshelukubarbă a răspuns:

În total, cam la fel de mult cât te-ar costa un pc cât de cât ok de nou.
Sunt bani aruncați pe fereastră, sincer, și se merită să cumperi toate astea doar dacă e pc-ul unei firme/școli etc, dacă e calculatorul tău, personal, ar fi mai ok să stai cu ele neactivate