| SingleForOne a întrebat:

Dacă obțin fonduri nerambursabile, banii sunt doar pentru afacerea în sine sau include și cumpărarea unui teren, construcția unei cladiri și chestii de genul?

Ar trebui să am deja terenul cumpărat, clădirea cumpărată/construită și apoi se deschide posibilitatea să obțin fonduri?

2 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Poți întreba la un birou specializat în fonduri, pe gratis. Având interesul să depui dosarul prin ei.

| AlinTanase a răspuns:

Tot ce este il legatura cu afacerea e in ordine, oricum trebuie sa specifici unde s-a dus fiecare banut