| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi idei de afaceri pentru criza si cu care necesita bani putini si sa fie formata din 1 om care sa faca profit!

Răspuns Câştigător
| blonda_6663 a răspuns:

Ce stii sa faci? daca stii engleza, poti scrie articole sau stii sa faci site-uri? uite de exemplu www.freelancer.com e un site unde strainii angajeaza romani, indieni, pakistanezi si alte natii pentru diverse proiecte. se fac bani dar trebuie sa stii sa faci ceva (siteuri sau articole, sau animatii sau sa faci publicitate sau stiu eu ce se mai cere acolo). dar se vb in engleza deci trebuie sa stii inglish cat de cat. vezi si tu daca e de tine ceva de acolo.

3 răspunsuri:
| gabriela_7244 a răspuns:

Inscriete in amway. arata-le produsele (care sunt f bune ) prietenilor si le poti vinde lor cu un profit de 30%. cauta un reprezentant amway pentru mai multe detalii

| stroedaniel13 a răspuns:

Uite aici cateva idei bune: www.afacericubaniputini.org

| hagi14 a răspuns:

Nu pe net ma refeream in realiate cu cladirea proprie!