| danyella12 a întrebat:

De ce baietii pun mana pe fund? Si pe sani?

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Bunawinking Depinde de baieti, ei cand pun mana pe sani sau fund se simt bine, ei pot pune mana pe fund unei fete din diverse motive : sunt neghiobi, se simt bine, se cred smecheri, poate arata foarte frumos fundul :d. Astea sunt cateva motive big grin si ele pot continua. Eu sunt baiat, dar nu pun mana pe fund/sani. 1 nu sunt nesimtit, 2 nu am aceste obiceiuri. Bafta, funda?

12 răspunsuri:
| compaq15 a răspuns:

Pentru ca se excita o. 0

| isis5001 a răspuns:

Pentru ca ei nu au asa ceva si ii excita.

| jadir a răspuns:

In public este lipsa de respect fata de o fata in particular este ok si pentru fata si pentru baiat, ai sa intelegi cand mai cresti!

| NuAmNumeBăă a răspuns:

Pentru că le place laughing. Fundă?

| Rush a răspuns:

Pentru ca le place dar doar perversii fac asa ceva prea des

| MasterOfDisaster a răspuns:

Fetele care nu sunt pipaite se simt „neatractive",„respingatoare"
(sau alte chestii exagerate, tipic fetelor)
fetele care sunt pipaite sunt enervate de asta.
fetele astea.laughing

ps:nu, nu sunt baiat.

| KinoAndreea a răspuns:

Mmm...asta ma intreb si eu mereu.parerea mea e ca se dau prea prea prea mari si Jmecheri...in clasa la mine se bat colegii mai scunzi si nevinovati.deci se dau mari si tari.si nu impresioneaza chiar deloc.dar mai bine cere parerea unui bun prieten"baiat"big grin

| rapa a răspuns:

Pentru ca excita si apreciazahappy adica e un fel de a spune ce bine arati

| Agnes00 a răspuns:

Nu e nimic anormal decat daca o fac cu forta. In rest asa se manifesta sexualitatea la oameni: barbatii heterosexuali ating femeile din dorinta si atractia pe care le au pentru sexul opus.

Si fetele pot atinge baietii.

| AleB a răspuns:

Eu cred ca sunt 2 motive :
1 Sa se dea mari in fata prietenilor
2 Poate unii baieti considera ca asa pot atrage atentia fetelor

| cristinica96 a răspuns:

Ehh si eu ma intreb asta, pentru ca am un coleg care nu se poate aptine. Eu i-am zis in fata de mai multe ori ca e dependent. Si cred ca 50% sunt dependenti. Unii vor doar sa aiba o distractie si nu e vorba ca daca sunt pipaite sunt atractive, mai bine zis sunt luate peste picior.
Ai grija

| wess89 a răspuns:

Pt ca ne placewinking, si e modul nostru de a va spune ca sunteti atragatoare tongue. Si fetele pun mana pe fundul baietilor tongue sau ne ciupesc smug