| AnnyMarryRossy a întrebat:

Deci, am nevoie urgenta de bani. Minim 2500 de lei, trebuie sa ajung la 5000 de lei. SI nu am idee cum sa fac. Nu pot sa cer parintilor. Deja am 600 de lei. Nu stiu ce sa fac, vreau mai multe ideei, cum sa fac rost de bani. Deci, va rog sa imi dati multe ideei. Am nevoie URGENTA de bani.Nu pot imprumuta de la nimeni, pentru ca nu pot sa dau inapoi.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vladone80 a răspuns:

Cauta pe http://enciclopedia-afacerilor.com o idee de afacere care ti se potriveste!

| Nosferatus a răspuns:

Poti cere bunicilor sau rudelor

sau sa te angajezi
sau sa joci la pariuri

| Radulescu_Anton_1982 a răspuns:

Spune-mi mai multe despre tine si trimite-mi cateva poze. Vedem daca te pot ajuta.

anton.radulescu@gmail.com