| cpi46 a întrebat:

Deci, de la inceputul verii tot caut o slujba de vara in IASI si nu gasesc. Am 15 ani impliniti acum 3 zile.
Stie cine unde as putea gasi una? Orice... de la impartit pliante pana la spalat masini laughing
Cu cine as putea sa vorbesc?

5 răspunsuri:
| MARRY05 a răspuns:

Poti fi reprezentant
infinity lady's sau cea mai tare afacere SC NET ROMANIA a sec XXI intra aici www.scnetromania.com/julietella sau da un add la id-ul business_ms si iti explic cum sta treaba.

| Katakito a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti si tot nu gasesc si cautam pe la 17 ani si pana acum la 18 ani nu am gasit nimic trebuie sa i major ca sa ai ceva sanse chiar si in Bucuresti.

| supercar72 a răspuns:

Julietella la lady's is toate fufele din tara care se bat pentru comenzi asa ca nu ar fi o solutie ...ar fi bun ceva de genu ofer sex pentru fete cu varsta intra 13-18 ani

| cpi46 explică:

Am doi colegi care teoretic abia au 14 ani si jumatate si si-au gasit slujbe de vara. Unul cu impartitul pliantelor, altul cu spalatul masinilor... deci. nu cred ca ar fi asta o problema. Din pacate insa, acolo unde si-au gasit ei o slujba de vara numai sunt locuri disponibile...

| cristina_5011 a răspuns:

Usor e sa fi reprezentant avon. Sunama la 0769742831