| pababiba a întrebat:

Din pacate nu am primit nici un raspuns care sa ma ajute, asa ca m-am gandit ca daca o re-postez poate ma ajuta cineva care chiar stie.
Salut, poate stii tu, ca eu unu nu am nici cea mai vaga idee... poti sa imi spui si mie ceva despre o sera pe langa vitan, berceni, nu stiu exact unde e, dar cica s-ar fi facut una noua, si ca e super mare si super high-tech... Si un link de site ceva, orice informatie e foarte bine venita. Merci frumos.

1 răspuns:
| ginoeugen23 a răspuns:

Pe google ai cautat?
incearca
eu nu sunt din Bucuresti