| Lyiia a întrebat:

Dupa cat timp se trimit banii inapoi prin western union, daca nici macar nu au fost ridicati?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În 45 de zile de la data expedierii.

| Azµre a răspuns:

Timp de 45 de zile, apoi vei fi sunată dacă nu s-au ridicat banii și îi poți recupera, dar s-ar putea să oprească ceva comisioane, așa că sună la ei și vezi.

| magazinulDepeBlog a răspuns:

"How long can a money transfer be saved in the Western Union system?

Any transfer made using the Western Union system will be available for payment within 45 days of the date of remittance. At the expiration of this period, and in the event of a failure to receive the transfer, the latter will be placed into the Western Union archive. The transfer can be restored by both the point of remittance and point of payment. Any transfer can be restored within 5 minutes."

Buna, ei se pastreaza de catre WU timp de 45 de zile; dupa cele 45 de zile expeditorul este sunat.

| m00n a răspuns:

Cel care ii primeste are vreo 20de zile la dispozitie sa ii ridice, daca nu abia atunci ii poti lua inapoi.cel mai bine suna la infoline la banca unde ai depus banii si te vor lamuri eihappy

| Dragoi_Cosmin_1980 a răspuns:

Dupa cât timp se trimit banii înapoi prin western union dacă nu mai vrea săi ridice

| Dragoi_Cosmin_1980 a răspuns:

Cum pot să verific dacă banii au fost ridicati