| anonim_4396 a întrebat:

E cineva interesat de primele 6 volume Harry Potter in romana?

Răspuns Câştigător
| djhateme a răspuns:

Eu as fi interesat de carti.Iti ofer 200 de ron pe ele, sau poate mai mult.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai bani si vrei sa le vinzi sau ce? Nu inteleg?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da
eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a deschis anticariatu TPU rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a deschis anticariatu TPU? rolling on the floor

| rvr a răspuns:

Mar place dar cat costa lasa-mi mai multe detalii si tr un mesaj paha astept mesajul tau pup cu drag rvr

| ILoveYouMore a răspuns:

Eu sunt interesata trimite-mi un mesaj cu toate detaliile

| 100%Diana a răspuns:

Urasc tot ce e legat de harry potter, alo suntem in 2010, nu gasiti carti cu subiecte maireale, cu totii stim ca doar Dumnezeu are puteri, creier, urasc filmele ce combina scary cu magic si vechi.