| cipri11 a întrebat:

Este sumă de 100 euro una bună pebtru a face un profit frumușel pe iq option?

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Incearca 20 ca sa vezi cum sta treaba nu incerca direct cu 100. Ruleaza 20 minim e 10 euro

| cipri11 explică (pentru CatalinVictor1985):

Am să țin cont de sfatul tău, mersi.

3 răspunsuri:
| Jeezy a răspuns:

Daca nu gresesc vorbesti de optiuni nu?
O sa fii mancat de viu... daca rezisti 3 zile esti bunwinking

| IQoptiontrader a răspuns:

Ai pierdut banii? laughing daca chiar vrei sa faci bani din optiunile binare lasa norocul lasa semnalele martingalele indicatori etc! trebuie sa inveti analiza tehnica in MT4! nectarde@yahoo.com este adresa mea de email