| anonim_4396 a întrebat:

Eu am o firma de 11 magazine si angajatii mei stau pe facebook sau pe alte situri in loc sa stea mai mult pe programul de munca.As putea sa fac o setare in calculatoare, ca sa aiba acces numai la Gmail si la programul de munca? PS:toate calculatoarele au Windows 7.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Poate iti va fi util : http://www.programecalculator.ro/......-alt-site/

2 răspunsuri:
| OneGentleman a răspuns:

Ai programe specializate pentru asa ceva contra-cost, poate gasesti ceva si free, bafta happy

| Vasiloiu_Mihai_1979 a răspuns:

Editeaza fisierul C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
La sfarsitului fisierului adaugi cate o linie de genul:
127.0.0.1 www.siteblocat.com
pentru fiecare site ce vrei sa il blochezi.