| adriana899 a întrebat:

Eu dispun de niste bani pe cardul meu BRD si as vrea sa fac o donatie adica sa transfer bani de pe cadul pe pe un cont in lei
Trebuie sa merg la banca BRD sa transfere?
Dau funda

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da trebuie sa mergi la banca

| Storm1X a răspuns:

Poti sa mergi la banca pentru transfer sau daca ai internet banking o poti face din fata unui calculator/smartphone care are o conexiune la internet

| ValEn15 a răspuns:

De pe Internet Banking. Daca ai niste bani si vrei sa faci o fapta buna si vrei sa faci o donatie da-mi un mesaj privat si-ti zic de cineva care are nevoie de bani pentru o problema de sanatate