| alexalex_4797 a întrebat:

Exista modalitati sigure de a face bani online?
Parca era ceva de genu sa lasi calculatoru aprins si te plateau la nr de ore?
Este ceva adevarat? Ce site-uri stiti?

11 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Mai degraba stai linistit.Ai auzit de site attack? Si in plus nu sunt decat vrajeli astea.Nu este nici un software care sa dea cu adevarat bani pentru ca tii calculatorul deschis.Cine vrea sa ma contrazica sa uploadeze o dovada de plate adevarata pe un site sa vad si eu.Toata lumea se lauda ca face nu stiu cat online si habar nu stim prin ce metode si pana la urma nu e adevarat aproape nimic.Inclus si Clickbank se poate hackui sa arate plati deosebit de mari dupa placerea ta.

| CM7YRE a răspuns:

Exista, dar nu pot sa las link aici ca fac reclama, cine vrea, oricine sa-mi lase un mesaj privat si-i dau mai multe detaliiwinking

| M4RC3L a răspuns:

Daca vrei metode cat de cat sigure, dar care platest te sfatuiesc sa iti faci un cont pe forumul meu:
http://money-online.myforum.ro
Acolo vorbim despre BANI ONLINE. Si te mai rog sa imi vizitezi si blogul, sunt oferte de castig si acolo:
http://banipeinternet-m4rc3l.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Adelina, eu spun sa te potolesti, fiindca te-am raportat! Aici nu e site pentru reclame gratuite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu un site : http://aurelia.forumgratuit.ro

| Andreitudorsc a răspuns:

În loc să iți vanda marile companii istoricul cautarilor mai bine iti dai tu acordrul si primesti banii. Instaleaza aplicatie solipay, apoi acceseaza solipay chrome extension, creeaza-ti cont si adauga la extensii.Vei primi banii prin paypal. introdu si la referral codul 63da4267.