| aDEeLAa a întrebat:

Exista vreo posibilitate sa primesc un laptop bun? De exemplu, imi bag cablu de la X pentru tv si primesc internet+laptop si platesc o anumita suma pe luna....Sau imi bag internet de la w si primesc laptop....platesc wz de lei pe luna.

4 răspunsuri:
| LucianStroe a răspuns:

Dar de ce nu cauti tu singura pe internet? Ca furnizorii sunt 3 mari si lati.

| micutzafinetze a răspuns:

Nu nu exista nikio posibilitate

| PaunCatalinTPU a răspuns:

Şi în al doilea rând? Ai uitat să o ajuţi.

| PaunCatalinTPU a răspuns:

Tot ce primeşti gratis este de proastă calitate, caută tu un laptop dacă chiar îţi doreşti... unul bun ar începe de la vreo 20 mil în sus.