| alexya96 a întrebat:

Hei,Buna!
Am si eu o intrebare si as dori cat mai multe raspunsuri ..cine stie site-uri online en-gros "imbracaminte,incaltaminte, cosmetice,uz casnic, (lenjerii intime), ma intereseaza in special as dori mai multe siteuri pt bebelusi...dar vreau si pt copii /dama/barbatii... orice rasp imi poate fi de folos ...sau orice site en-gros ...multumesc

Răspuns Câştigător
| keepcalm99 a răspuns:

ZOOT,fashion days,h&m,zenda,fashion sport,raspberry,woman fashion, poema, bonprix, miniprix, ppt, tinar, in genere cam astea sunt.

4 răspunsuri:
| deaconueduard a răspuns:

Incearca pe iwishcosmetics.ro au cosmetice de marci cunoscute si englezesti si au si o sectiune cu produse cosmetice engros

| Page_Earn_1974 a răspuns:

Buna,

pentru cosmetice iti pot recomanda

http://www.londonstore.ro

cosmetice import Anglia, colaboratorii primesc pana la 20% discount

| Leo26 a răspuns:

Fashion days

| AnaDraghici a răspuns:

Bon Prix este un site destul de bun. Comand de acolo de mult timp si nu iti da fail. Nu are cosmetice dar are imbracaminte accesorii si incaltaminte de copii femei si barbati